Dnes oslavuje meniny Eugénia zajtra Konštantín         Piatok, 18. september 2020

Športovo technická komisia

Úradná správa č.: 1 zo dňa 23. júla 2020

R-1: Športovo-technická komisia ObFZ Levice zaraďuje družstvá do súťaží tak, ako to bolo stanovené na aktíve ŠTK ObFZ Levice, aj s pridelenými žrebovacími číslami, ktoré spolu s vyžrebovaním sú dostupné na futbalnet.sk
R-2: POHRONSKÝ RUSKOV (dospelí): ŠTK súhlasí s odohratím domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 vždy v sobotu v ÚHČ MEVASPORT Liga-VI.liga-ObFZ Levice
R-3: TEKOVSKÉ LUŽANY (dospelí): ŠTK súhlasí s odohratím domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 vždy v sobotu v ÚHČ MEVASPORT Liga-VI.liga-ObFZ Levice
R-4: VEĽKÉ TUROVCE (dospelí): ŠTK súhlasí s odohratím domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 nasledovne:
I.kolo - 09.08.2020 (nedeľa) o 13.30 hod.: Veľké Turovce-Pohronský Ruskov
III.kolo - 23.08.2020 (nedeľa) o 13.30 hod.: Veľké Turovce-Kalná nad Hronom "B"
IV.kolo - 30.08.2020 (nedeľa) o 13.30 hod.: Veľké Turovce-Hronské Kosihy
VI.kolo - 13.09.2020 (nedeľa) o 12.30 hod.: Veľké Turovce-Hontianske Trsťany
VIII.kolo - 27.09.2020 (nedeľa) o 12.00 hod.: Veľké Turovce-Nový Tekov
Ostatné stretnutia sa odohrajú v ÚHČ MEVASPORT Liga-VI.liga-ObFZ Levice.
R-5: STARÝ TEKOV-HRONSKÉ KOSIHY: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia XVII.kola dňa 01.08.2020 (sobota) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-6: STARÝ TEKOV-HONTIANSKE TRSŤANY: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia II.kola dňa 15.08.2020 (sobota) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-7: VEĽKÉ KOZMÁLOVCE: ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 na 11.00 hod.
R-8: RYBNÍK-MALÉ KOZMÁLOVCE: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia XVI.kola dňa 26.07.2020 (nedeľa) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-9: RYBNÍK-VYŠKOVCE NAD IPĽOM: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia I.kola dňa 08.08.2020 (sobota) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-10: RYBNÍK-ČATA: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia II.kola dňa 15.08.2020 (sobota) o 17.00 hod. na základe žiadosti podanej v zmysle článku 13/d Rozpisu súťaže
R-11: RYBNÍK-LOK: ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia IV.kola dňa 29.08.2020 (sobota) o 17.00 hod. na základe žiadosti podanej v zmysle článku 13/d Rozpisu súťaže
R-12: SIKENICA-KEŤ: ŠTK súhlasí so zmenou poradia stretnutí a so zmenou termínu stretnutia nasledovne:
III.kolo - 22.08.2020 (sobota) o 17.00 hod.: Keť-Sikenica
XX.kolo - 28.03.2021 (nedeľa) o 15.00 hod.: Sikenica-Keť
R-13: LEVICE "B" (dorast): ŠTK súhlasí s odohratím domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 vždy v nedeľu o 10.00 hod. na ihrisku v Kalinčiakove
R-14: TEKOVSKÉ LUŽANY-JUR NAD HRONOM (dorast): ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ stretnutia I.kola dňa 22.08.2020 (sobota) o 14.00 hod. na základe dohody klubov
R-15: TEKOVSKÉ LUŽANY-RYBNÍK (dorast): ŠTK súhlasí so zmenou poradia stretnutí a so zmenou termínu stretnutia nasledovne:
II.kolo - 28.08.2020 (piatok) o 17.00 hod.: Rybník-Tekovské Lužany
VII.kolo - 03.10.2020 (sobota) o 14.30 hod.: Tekovské Lužany-Rybník
R-16: KOZÁROVCE-VEĽKÉ TUROVCE (žiaci): ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia X.kola dňa 08.08.2020 (sobota) o 14.00 hod. na základe dohody klubov
R-17: TEKOVSKÉ LUŽANY-VEĽKÉ TUROVCE (žiaci): ŠTK súhlasí s predohrávkou stretnutia I.kola dňa 20.08.2020 (štvrtok) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-18: KOZÁROVCE (žiaci): ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 vždy o 30 min. skôr ako ÚHČ žiakov
R-19: STARÝ TEKOV (žiakov): ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ domácich stretnutí jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 vždy o 30 min. skôr ako ÚHČ žiakov

[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk