Dnes oslavuje meniny Uršuľa zajtra Sergej         Streda, 21. október 2020

Komisia MLÁDEŽE

Úradná správa č.: 3 zo dňa 31. októbra 2019

 

Výber okresu

 

Mladší žiaci dňa 5.11.2019 ( utorok ), zraz na Cirkevnej škole o 16.00. Treba si doniesť halovky, chrániče, kartičku poistenca.

Starší žiaci dňa 5.11.2019 ( utorok ) v Kálnej/Hronom, zraz 15.45, treba si doniesť kopačky, chrániče,kartičku poistenca.

 

mladší žiaci 2007 - 2008                                  starší žiaci 2005 - 2006

 

Lukáč Jakub (KFC)                                             Viktor Bajan ( KFC )

Lukáč Jakub ( KFC )                                           Dominik Stojka ( KFC )

Kissová  Viktória (KFC)                                       Patrik Cinege ( KŠK )

Bertók  Samuel (KFC)                                         Damián Hanczko ( KŠK )

Szabo  Ján (KFC)                                                Marián Salai ( H. Vrbica )

Šinko  Jakub (KŠK)                                              Marcel Bubeník (H. Vrbica)

Titurus  Adam (KŠK)                                            Milan Bolerác ( T. Lužany )

Jaďuď Mark Alex ( Veľké Túrovce )                     Jozef Rigó ( T. Lužany )

Magyar  Ján (KŠK)                                              Tibor Kúdela ( T. Lužany )

Mlynárik  Lukáš (Pukanec)                                  Marek Harhovský (T. Lužany)

Čecha  Timon (Pukanec)                                     Pavol Rigó ( T. Lužany )

Hostinský  Daniel (Starý Tekov)                          Jaroslav Pintér ( Čajkov )

Tuhý  Dávid (Čajkov)                                           Patrik Rigó ( T. Lužany )

Markovič  Mathias (Čajkov)                                 Róbert Suchetka (V. Túrovce)

Gergo Roberto  ( Tekovské Lužany )                 Tamáš Antuš ( V. Túrovce)

Lukáč  Dávid (Hronské Kľačany)                       Jakub Šebo ( Pukanec )

Slušný  Matúš (Hronské Kľačany)                     Samuel Bôžik ( Čajkov )

Kováč  Ivan (Hronské Kľačany)                        Jozef Šarkózi (V. Ludince)

                                                                       Samuel Ujhelyi (S. Tekov)

                                                                          Dávid Červenák (Kozárovce)

                                                                          Kristián Rafael (Kozárovce)

                                                                 Christián Paulovic (Kozárovce)     

                                                                       Damián Janovický (Kozárovce)

 

 

 


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk