Dnes oslavuje meniny Mojmír zajtra Marcela         Nedeľa, 14. august 2022

Komisia rozhodcov

Úradná správa č.: 30 zo dňa 20. mája 2022

Úradná správa č. 30 zo dňa 20.5.2022

 

Ospravedlnení: Mizerák, Tóth, Sluka, Homoľa (So), Krajčír, Balázs, Greksa, Pizúr (So, Ne)

 

KR oznamuje R, že termín fyzických previerok sa z organizačných dôvodov presúva na 17. júna o 16.30. Fyzické previerky sa uskutočnia na futbalovom štadióne v Leviciach. Úspešné absolvovanie fyzických previerok je podmienkou nominácie na majstrovské zápasy ObFZ LV v sezóne 2022/2023. Je nutné doniesť lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti vykonávať fyzické previerky, resp. funkciu rozhodcu. 

 

KR na základe podnetu od DK predvoláva na svoje zasadnutie nasledovných R: P. Ťuťuris, P. Pizúr, I. Kováč, I. Slúka. Zasadnutie sa uskutoční dňa 17. júna po fyzických previerkach v Dome športu. Účasť menovaných je povinná.

 

KR oznamuje R, že im bola mailom zaslaná tabuľka s popismi priestupkov, ktoré je nutné rešpektovať z dôvodu, aby boli tieto popisy v súlade s PF. Uvedené popisy je nutné dodržiavať iba pri udelení osobného trestu ČK. Pri udelení osobného trestu ŽK naďalej nie je nutné uvádzať popis priestupku, za ktorý bola ŽK udelená. To isté platí pri udelení ČK po dvoch ŽK.

 

KR eviduje pochvalu od OFK na Rybník na R Peter Tóth z MZ OFK Rybník – ŠK Bory.

 

KR dôrazne upozorňuje R na včasné ospravedlnenia a aby ospravedlnenia posielali najneskôr do stredy pred daným kolom. Výlučne e-mailom na kr@obfz-levice.sk 

 

Martin Štrba, predseda KR

 


[Späť] 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk